Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
DENNÉ MENU
14. 12. 2009
Tak milí moji priatelia. Po dlhšej dobe som sa opäť rozhodol, že vám sem napíšem zopár slov. A nie len to. Blížia sa Vianoce, takže pre pár verných návštevníkov a priaznivcov mojich domácich nahrávok som sa rozhodol na stránke FREEMUSIC k ostatným demám priložiť pod stromček ďalšie pracovné demo s názvom VECI, ktoré bude obsahovať síce len 8 vecí, ale aj to je lepšie ako nič. Pôvodne som to nemal vôbec v úmysle a čakal kým výjde 1. naozajstný debutový album, ale vzhľadom na to, že z týchto 8. "vecí" nebude na albume ani jedna skladba, tak som sa rozhodol, že ho opäť zavesím voľne na stiahnutie PRE VÁS. Dúfam, že aj vy ma niekedy potešíte svojím darčekom. Stačí, keď prídete pozrieť niekedy začiatkom roka na nejaký koncert a sme vyrovnaní...:)
 
APROPO KAPELA
V kapele nastali na nejaký čas isté zmeny, pretože album je stále iba v procese vývinu a hľadania tých správnych muzikantov a hostí, ktorí sa budú na ňom podieľať, takže po vzájomnej dohode sme sa rozhodli na pozíciu bicích a basgitary obsadiť dvoch vynikajúcich muzikantov - bratov Šulekovcov z Čierneho Balogu známych taktiež z kapely THE ELEMENTS, v ktorej obaja úspešne pôsobia, aby nám trošku vypomohli, čo sa týka toho nahrávania a taktiež sme sa rozhodli na nový rok spolu odohrať nejaký ten koncertík, takže máte sa určite na čo tešiť, pretože sa momentálne pracuje aj na skladbách, ktoré ešte určite nik z vás verejne nepočul...
Každú chvíľu by mal byť hotový aj premiérový videoklip k skladbe Strom, takže ak sa nám bude páčiť, určite vám o ňom dáme vedieť.:) Tak to je zatiaľ asi všetko, jasne a stručne... Majte sa krásne.
 
                                                                                                                               
5. 11. 2009
Všetko ide rýchlo a tak pomaly...

 

 
 
 
 
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok